NARKOTYKI
CIEKAWOSTKI
Jesteśosobą od 1 września 2003 roku w tym serwisie.
WYRÓŻNIENIA
Super Stronka Krzycha została wyróżniona przez redakcję portalu onet.pl
jako

Dobra strona!

Witaj na Super Stronce Krzycha, Strona ta prezentuje informacje - dla niektórych dość kontrowersyjne - dotyczące zjawiska narkomanii oraz przeciwdziałania temu zjawisku.

Strona zawiera dwa główne działy. Pozornie stojące ze sobą w sprzeczności. Jeden dział to opis działania poszczególnych środków odurzających. Jest to więc dział dla dojrzałych ludzi rozumiejących co to zagrożenia.

Drugi dział to Gry i zabawy. Choć tematyka dotyczy przede wszystkim sposobu spędzania czasu przez dzieci, to jednak nie jest to podstrona dla nich. Dział ten prezentuje przykładowe propozycje zabaw z dzieciakami, a co zatym idzie skierowany jest on do osób starszych, opiekujących się dziećmi (wychowawców, rodziców, nauczycieli).

Choć na pozór te dwa działy znacznie różnią się od siebie, to wiąże je jeden fakt. Dzieciaki nie wiedzące co z sobą zrobić - wcześniej czy później zaczną na własną rękę szukać wrażeń. Jednym z nich - a zarazem szalenie niebezpiecznym - są rzeczy związane z uzależnieniami. Tak więc dział o grach ma wspomóc tych którym opiekę nad dziećmi czy młodzieżą powierzono, by zapobiec choć w nikłym stopniu temu co może zaprowadzić dzieciaki w przepaść jaką jest narkomania i narkotyki.

Trzeci dział, niejako dodatkowy to MultiWyszukiwarka. Opis jej działania znajdziesz na tejże podstronie, i jeśli ci się spodoba może zostanie ona twoim oknem na świat Internetu.

Zapraszam
Krzycho
GRY i ZABAWY
Jeśli szukasz jakichś dodatkowych informacji skorzystaj z tej podstrony. Zadaniem MultiWyszukiwarki jest zgromadzinie w jednym miejscu najpotrzebniejszych w poruszaniu się po Internecie elementów, tak by dotarcie do dowolnej informacji było jak najprostsze.
WARTO ZAJRZEĆJeśli spodobał ci się ten serwis, możesz umieścić u siebie link, lub baner do tej strony.
szablony stron